
Дизельный генератор Caterpillar (50 кВА)
- Под заказ
Отправка с 06 мая 20261 113 700 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
Описание
Характеристики
Спецификация
Информация для заказа
Характеристики Caterpillar DE50E0
| максимальна потужність | 50 кВА/40 кВт |
| номінальна потужність | 45 кВА / 36 кВт |
| Тип генератора | Caterpillar LC1514L 50Гц |
| Напруга | 380В, 3 фази |
| Двигун | Caterpillar (Велика Британія) |
| Тип двигуна/модель | Caterpillar Cat C3.3 |
| Система охолодження | Рідинне охолодження |
| Оберти двигуна | 1500 об/хв |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Витрати палива | 8,70 л/год |
| Об'єм паливного бака | 219 л |
| Автономність роботи | 25 годин |
| Панель управління | EMCP 4.1 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 64,20 дБ/7м (при 75% навантаженні) |
| Виконання | Всепогодний капот |
| Можливість підключення автоматики | можливо |
| Вага | 1191 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 2300х1120х1525 мм |
| Стандартна комплектація | Дизель генератор; Промисловий глушник; Підзаряд акумуляторних батарей; Підігрів охолоджувальної рідини. |
| Додаткові опції | Розширений паливний бак; Система автоматичного паливозаправлення; Система моніторингу; Посилений глушник; Система пожежогасіння; Блок автоматичного введення резерву тощо. |






| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AD |
| Страна производитель | Турция |
- Цена: 1 113 700 ₴

