
Дизельний генератор Caterpillar DE22E3 22 кВА
- В наявності
10 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Caterpillar DE22E3 22 кВА
| Частота напруги | первинна потужність | Потужність у режимі очікування |
| 400/230 V, 50 Гц | 20 кВА / 16 кВт | 22 кВА / 17,6 кВт |
| 220/127 V, 60 Гц | 22.5 кВА / 18 кВт | 25 кВА / 20 кВт |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕНЕРАТОРА
| Мінімальний рейтинг | 16.0 кВА |
| Максимальний рейтинг | 22.0 кВА |
| Викидання/ Паливна стратегія | Еквівалент R96/EUIIIa |
| напруга | 110 у 415 вольтів |
| частота | 50 Гц |
| швидкість | 1500 обертів за хвилину |
| Робочий цикл | Стояти поруч із, Prime |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВІГАТЕЛЯ
| Інженерна модель | Cat® C2.2, У черзі 4, 4-цикл дизель |
| розтушка | 84.0 мм |
| Інсульт | 100.0 мм |
| водозміщення | 2.2 L |
| Ступінь стиснення | 22.5:1 |
| аспірація | безнаддувний |
| Паливна система | Непряма ін'єкція |
| ометр Тип | механічний |
РОЗМІРИ ГЕНЕРАТОРА
| Довжина — Максимум | 1500.0 мм |
| Ширина – Максимум | 620.0 мм |
| Рост – Максимум | 1115.0 мм |
Caterpillar DE22E3, Cat DE22E3, Генератор Caterpillar 22 кВА,Генератор Caterpillar DE22E3 22 кВА,DE22E3











| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 10 ₴

