
Дизельний генератор Caterpillar (50 кВА)
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 20261 113 700 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕНЕРАТОРНИХ УСТАНОВОК
| Максимальна номінальна потужність | 30,0 екв |
| Мінімальна номінальна потужність | 30,0 екв |
| Стратегія витрати пального / зменшення кількості викидів | Не регулюється |
| Напруга | 220-480 В |
| Частота | 60 Гц |
| Швидкість | 1800 об/хв |
| Робочий цикл | Режим очікування |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
| Модель двигуна | Cat® C3.3, рядний 3-циліндровий 4-тактний дизельний двигун |
| Діаметр циліндрів | 105 мм |
| Хід поршня | 127 мм |
| Робочий об'єм | 3,3 л |
| Ступінь стиснення | 19,25:1 |
| Повітрозабір | Без турбонаддува |
| Паливна система | Рядний |
| Тип регулятора | Механічні |
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ГЕНЕРАТОРНИХ УСТАНОВОК
| Довжина-максимальна | 1945 мм |
| Ширина - максимальна | 870 мм |
| Висота-максимальна | 1238 мм |
| Суха маса генераторної установки (максимум) | 959 кг |






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 1 113 700 ₴

