
Дизельний генератор Caterpillar (165 кВА)
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 20261 700 000 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Характеристики Caterpillar DE165E0
| Максимальна потужність | 165 кВА / 132 кВт |
| Номінальна потужність | 150 кВА / 120 кВт |
| Тип генератора | Caterpillar LC3114J 50Гц |
| Напруга | 380В, 3 фазы |
| Двигун | Caterpillar (Великобритания) |
| Тип двигуна / модель | Caterpillar Cat C7.1 |
| Система охолодження | Жидкостное охлаждение |
| Оберти двигуна | 1500 об/мин |
| Тип палива | Дизельное топливо |
| Витрати палива | 27,20 л/час |
| Об'єм паливного бака | 349 л |
| Автономність роботи | 13 часов |
| Панель керування | EMCP 4.1 |
| Тип запуску | Электростартер |
| Рівень шуму | 97 дБ / 7м (при 75% нагрузке) |
| Виконання | Открытый |
| Можливість підключення автоматики | Возможно |
| Вага | 1 631 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 2500х1120х1528 мм |
| Стандартна комплектація | Дизель-генератор; Промышленный глушитель; Подзараяд аккумуляторных батарей; Подогрев охлаждающей жидкости. |
| Додаткові опції | Расширенный топливный бак; Система автоматической топливозаправки; Система мониторинга; Усиленный глушитель; Система пожаротушения; Блок автоматического ввода резерва и т.д. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 1 700 000 ₴


