
Дизельний генератор Caterpillar (715 кВА)
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 20265 917 600 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ГЕНЕРАТОРНИХ УСТАНОВОК
| Максимальна номінальна потужність | 715 кВА |
| Мінімальна номінальна потужність | 715 кВА |
| Стратегія витрати пального / зменшення кількості викидів | Не регулюється |
| Напруга | 380–415 В |
| Частота | 50 Гц |
| Швидкість | 1500об/хв |
| Робочий цикл | Режим очікування |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ДВИГУНА
| Модель двигуна | Рядний 6-циліндровий 4-тактний дизельний двигун C15 |
| Діаметр циліндрів | 137 мм |
| Хід поршня | 171 мм |
| Робочий об'єм | 15.2 л |
| Ступінь стиснення | 16.1:1 |
| Повітрозабір | Турбонаддув та проміжне охолодження наддувного повітря |
| Паливна система | EUI |
| Тип регулятора | Adem™A4 |
ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ ГЕНЕРАТОРНИХ УСТАНОВОК
| Довжина-максимальна | 3328 мм |
| Ширина - максимальна | 1540 мм |
| Висота-максимальна | 2187 мм |
| Суха маса генераторної установки (максимум) | 3907 кг |





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 5 917 600 ₴


