
Дизельний генератор Caterpillar 55 кВА
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 20261 137 800 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Характеристики Caterpillar DE55E0
| максимальна потужність | 55 кВА / 44 кВт |
| номінальна потужність | 50 кВА / 40 кВт |
| Тип генератора | Caterpillar LC1514N 50Гц |
| Напруга | 380В, 3 фази |
| Двигун | Caterpillar (Великобританія) |
| Тип двигуна/модель | Caterpillar Cat C3.3 |
| Система охолодження | Рідинне охолодження |
| Оберти двигуна | 1500 об/хв |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Витрати палива | 9,50 л/час |
| Об'єм паливного бака | 219 л |
| Автономність роботи | 23 годин |
| Панель управління | EMCP 4.1 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 93 дБ/7м (при 75% навантаженні) |
| Виконання | Відкритий |
| Можливість підключення автоматики | можливо |
| Вага | 876 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 1925x1120x1361 мм |
| Стандартна комплектація | Дизель генератор; Промисловий глушник; Підзаряд акумуляторних батарей; Підігрів охолоджувальної рідини. |
| Додаткові опції | Розширений паливний бак; Система автоматичного паливозаправлення; Система моніторингу; Посилений глушник; Система пожежогасіння; Блок автоматичного введення резерву тощо. |



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 1 137 800 ₴


