
Дизельний генератор CATERPILLAR 88 кВА
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 20266 700 000 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Характеристики Caterpillar DE780E0
| максимальна потужність | 780 кВА |
| номінальна потужність | 780 кВА |
| Тип генератора | Caterpillar LC5014D 50Гц |
| Напруга | 380В, 3 фази |
| Двигун | Caterpillar (Велика Британія) |
| Тип двигуна/модель | Caterpillar Cat C7.1 |
| Система охолодження | Рідинне охолодження |
| Оберти двигуна | 1500 об/хв |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Витрати палива | 34,20 л/год |
| Об'єм паливного бака | 418 л |
| Автономність роботи | 12:00 |
| Панель управління | EMCP 4.1 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Рівень шуму | 68,70 дБ/7м (при 75% навантаженні) |
| Виконання | Всепогодний капот |
| Можливість підключення автоматики | можливо |
| Вага | 2198 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 3520х1320х1815 мм |
| Стандартна комплектація | Дизель генератор; Промисловий глушник; Підзаряд акумуляторних батарей; Підігрів охолоджувальної рідини. |
| Додаткові опції | Розширений паливний бак; Система автоматичного паливозаправлення; Система моніторингу; Посилений глушник; Система пожежогасіння; Блок автоматичного введення резерву тощо. |




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 6 700 000 ₴


