
Дизельний генератор CATERPILLAR 2500 кВА
- Під замовлення
Відправка з 06 травня 202639 030 000 ₴
+380 (50) 054-80-55
- +380 (93) 429-87-24
- +380 (97) 531-09-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Характеристики Caterpillar 3516B
| максимальна потужність | 2500 кВА/2000 кВт |
| номінальна потужність | 2275 кВА / 1820 кВт |
| Тип генератора | Caterpillar 1844 50Гц |
| Напруга | 380В, 3 фази |
| Двигун | Caterpillar (Велика Британія) |
| Тип двигуна/модель | Caterpillar 3516B-HD TA |
| Система охолодження | Рідинне охолодження |
| Оберти двигуна | 1500 об/хв |
| Тип палива | Дизельне паливо |
| Витрати палива | 395,80 л/год |
| Панель управління | EMCP 4.2 |
| Тип запуску | Електростартер |
| Виконання | Відкритий |
| Можливість підключення автоматики | можливо |
| Вага | 14 258 кг |
| Габарити (ДхШхВ) | 5916х2286х2367 мм |
| Стандартна комплектація | Дизель генератор; Промисловий глушник; Підзаряд акумуляторних батарей; Підігрів охолоджувальної рідини. |
| Додаткові опції | Розширений паливний бак; Система автоматичного паливозаправлення; Система моніторингу; Посилений глушник; Система пожежогасіння; Блок автоматичного введення резерву; Антивандальний шумопоглинаючий контейнер і т.д. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Країна виробник | Туреччина |
- Ціна: 39 030 000 ₴








